Indsamlet i Vinding Kirke2026
Høstoffer14400,006100,008300,00
  ØremærkedeFordelt af MR
Vinding Børneklub2800,00800,002000,00
Teen FC i Vinding4018,002018,002000,00
FC Junior i Vinding2466,00466,002000,00
KFUM-Spejderne i Vinding2000,002000,00
Indre Mission i Danmark983,00983,00 
DKs folkekirkelige søndagsskoler450,00450,00 
Menighedsfakultetet683,00683,00 
KFUMs Soldatermission500,00500,00 
Indenlandsk Sømandsmission100,00100,00 
Bibelselskabet400,00100,00 300,00
i alt:14400,006100,00 8300,00